MECZ WAGI CIĘŻKIEJ! KS Zenit vs. Sokół [Zapowiedź]

Nie wiem jak u Was, ale w moim przypadku jest to najbardziej przedłużający się tydzień od bardzo dawna. Jednak już jesteśmy bardzo blisko, bo w zaczynający się jutro weekend gramy ostatni mecz w tym roku, i to jaki! Nie ma wątpliwości, że będzie to najważniejszy mecz dla Zenitu i Sokoła w tym sezonie, jak i dla całego układu tabeli. Już w najbliższą niedzielę w Redkowicach o godzinie 14:00 zmierzą się jak na razie dwie najlepsze drużyny w sezonie 2015/16. Spotkanie, to już jest okrzyknięte meczem na szczycie, meczem o 6 punktów, po prostu meczem o mistrza rundy jesiennej.

Sokół Kuleszewo w tym sezonie jest w znakomitej formie. Nasz niedzielny rywal w tym sezonie odniósł tylko jedną porażkę i to w pierwszym meczu, w którym lepsze okazały się Smoki Podole Małe. Później drużyna z Kuleszewa odnotowała, aż 5 zwycięstw z rzędu. W 6 kolejkach ligowych (pierwsza kolejka pauza), Sokół zdobył 18 bramek, tracąc zaledwie 8 bramek. Bilans naszego przeciwnika jest równy naszemu zespołowi i wynosi 10 bramek In-PlusSokół jak na razie zajmuje 2. miejsce w tabeli i traci do Zenitu 2 punkty.

Z Sokołem zmierzyliśmy się dwukrotnie w zeszłym sezonie. Na inaugurację sezonu 2014/15 pokonaliśmy Kuleszewo na wyjeździe, 3:1. Jednak wiosną na własnym terenie musieliśmy uznać wyższość rywala i zeszliśmy pokonani, 1:2.

Mecz zapowiada się bardzo, bardzo ciekawie. Myślę, że nie trzeba nikogo specjalnie namawiać, aby w niedzielę pojawić się na trybunach. : )

Do niedzieli! ZENIT!