Obronić lidera! Zapowiedź meczu: KS Zenit vs. Grab!

W znakomitych nastrojach przystąpimy do jutrzejszego meczu z Grabem Grapice w ramach 7 kolejki B-klasy. Podbudowani znakomitą serią 6 meczów bez porażki, za wszelką cenę będziemy chcieli przedłużyć naszą serię. Tym bardziej, że zagramy na własnym obiekcie.

Grab Grapice po 6 kolejkach ligowych zajmuje w tabeli 7. miejsce z dorobkiem 4 punktów. Niestety dla naszego najbliższego przeciwnika, drużyna Grabu jak na razie może "popisać" się najsłabszym atakiem w lidze ze zdobyczą tylko 4 bramek, tracąc przy tym 11 goli.

Jedyną wygraną zawodnicy z Grapic odnieśli z KS Zaleskie, które pokonali na wyjeździe: 4:1. Był to jedyny mecz, w którym zdobywali bramki. Czwarty punkt Grab zdobył tydzień temu u siebie z KS Włynkówko, z którym bezbramkowo zremisował.

Z Grapicami zmierzyliśmy się dwukrotnie w zeszłym sezonie. Jesienią zremisowaliśmy bezbramkowo na wyjeździe. Natomiast wiosną już pokonaliśmy u siebie rywala, 2:0. Bramki wtedy dla biało-niebieskich zdobywali: Bartłomiej Górski, a także Mariusz Pych.

Nie pozostaje nam nic innego jak wyjść jutro na boisko i pokazać, że nie przypadkowo jesteśmy na 1szym miejscu w tabeli! ZENIT!

Początek meczu o godzinie 14:00 w Redkowicach!